Contact - Oud-Beijerland Centrum

Team ondernemen in Oud-Beijerland Centrum

Deze mensen kunnen je veel meer vertellen over de ins en outs van het centrum en eventueel begeleiden. Neem gerust contact op en ze vertellen je wat je moet weten.

Centrummanager

Sem den Hollander – sdenhollander@uitbeijerland.nl

Gemeente Hoeksche Waard

Karen de Groot (regisseur centrum) – karen.degroot@gemeentehw.nl

Tel nr. gemeente Hoeksche Waard 088 – 647 36 47

Starters platform

http://www.startcoach.nu
info@startcoach.nu

Wanneer kun je een Startcoach aanvragen?

De Startcoach is er vooral voor jonge bedrijven in de Hoeksche Waard. Je kunt een Startcoach aanvragen als je voldoet aan een van de volgende kenmerken:

  • Je bent ingeschreven bij de Kamer van Koophandel
  • Je bent gevestigd in de Hoeksche Waard
  • Je bent net gestart met je bedrijf, of je bedrijf bestaat minder dan acht jaar
  • Je hebt behoefte aan ondersteuning

Centrummanagement Oud-Beijerland

Bestuur Centrummanagent Oud-Beijerland

Henk Preesman – Voorzitter- Gentlemen Mode > Henk@preesman.net

Ine Lieman – Penningmeester – HEMA > i.lieman@planet.nl

Arno Westdijk – secretaris – Bibelot > obl@bibelot.nl

Jan Duifhuizen – bestuurslid – Duifhuizen tassen en koffers > jan@duifhuizen.nl

Dennie Soffree – bestuurslid – Soffree on Fifity-Four > dennie@soffree.nl

Ruud Sundermeijer – bestuurslid – Sunteam automatisering ruud@sunteam.nl

 

Ambassadeurs

Jan Duifhuizen: eigenaar Duifhuizen tassen en koffers (26 vestigingen) – jan@duifhuizen.nl

Govert Voordendag: eigenaar Etos (twee vestigingen)

Ron Boender en Hans – eigenaren Restaurant Leff

Ine Lieman – eigenaar HEMA –  i.lieman@planet.nl

Leo van den Assem – Assem schoenen – leo@assem.nl

Henk Preesman – eigenaar Gentlemen Mode – Henk@preesman.net

 

Makelaars

Zie contactgegevens bij de pagina panden aanbod